Accu Haakse Slijper Ų76mm - Mini Slijptol - incl. twee 12V accu's - Brushless

€ 12,51
exclusief BTW

Ha-Ma (Maciej)
Werkendam

Geplaatst op: 07-05-2025 | 292 keer bekeken
Referentie: PARTIJHANDELAREN-28180
Bekijk alle advertenties van deze verkoper

Vorige in categorie | Volgende in categorie
PartijHandelaren.nl
PartijHandelaren.nlPartijHandelaren.nlPartijHandelaren.nlPartijHandelaren.nlPartijHandelaren.nlPartijHandelaren.nl

Omschrijving

Prijs: €12,51
Verpakking : 10 stuks
Beschikbaar aantal : 500 stuks
MOQ : 10 stuks

Heeft een borstelloze motor die tijdens het gebruik geen vonken afgeeft en die niet slijt. Hoog toerental van 19500 opm voor betrouwbaar en productief werken. Eenvoudige vervanging van de slijpschijven door de gebruiksvriendelijke spindelvergrendeling. Ergonomisch ontwerp voor een comfortabele handgreep, werkt met één hand. Comfortabele zijdelingse schakelaar voor een eenvoudige grip en gebruik.

Het verdikte deflectorontwerp vermindert het spatten van puin in de machine, waardoor het veiliger wordt en de levensduur van de machine effectief kan worden verlengd. Op de behuizing bevinden zich ventilatiegaten voor een hoge warmteafvoer om het werkmechanisme tegen oververhitting te beschermen.

Kan worden gebruikt voor oppervlaktebehandeling en het slijpen of snijden van ijzer, evenals voor klusjes in huis. Breed toepassingsgebied: perfect voor het polijsten, slijpen en snijden van keramische tegels, hout, steen, staal, enzovoort.

Machinespanning: 12V
Schijfdiameter: 76 mm (2 x schijf inbegrepen)
Accucapaciteit: 2.0Ah (2.0Ah x 2 meegeleverd)
Onbelast toerental: 19500/min
Spindel: M5
Soft start
Oplaadtijd: 60 minuten
Gewicht: 0.8 kg


Meer advertenties van deze verkoper



Partijhandel verkopen

Plaats uw advertentie
Duizenden kopers en verkopers
Zelf uw restpartij verkopen
Kom gratis in contact met verkopers
Platform bestaat sinds 2008
Lage advertentiekosten